Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

TANGHE.

Haachtsesteenweg 228
1820 Melsbroek

Telefoon: 02 751 84 97
E-mail: info@tanghe.net.bmw.be

Verkoop

Haachtsesteenweg 228
1820 Melsbroek

Contact

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: info@tanghe.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00
--
Gesloten: 21/07 t.e.m. 23/07
Gesloten: 13/08 t.e.m. 15/08

Receptie

Haachtsesteenweg 228
1820 Melsbroek

Contact

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: info@tanghe.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30-18:00
--
Gesloten: 18/07 t.e.m. 22/07
Gesloten: 15/08

Magazijn

Haachtsesteenweg 228
1820 Melsbroek

Contact

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Robin.Artois@tanghe.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:30 - 12:00 & 12:30 - 17:00
Vr : 07:30 - 12:00 & 13:00 - 17:00
--
Gesloten: 18/07 t.e.m. 22/07
Gesloten: 15/08

Carrosserie

Haachtsesteenweg 228
1820 Melsbroek

Contact

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Eddy.De-Leeuw@tanghe.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 17:00
Vr: 07:45 - 16:30
--
Gesloten: 11/07 t.e.m. 22/07
Gesloten: 15/08 t.e.m. 26/08

Dirk Tanghe
Concessiehouder

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: info@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: info@tanghe.net.bmw.be


Dirk Tanghe
Managing Director

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-Mail: info@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-Mail: info@tanghe.net.bmw.be
Els Bergen
Operationeel Manager

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Els.Bergen@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Els.Bergen@tanghe.net.bmw.be
Marc Tanghe
Logistiek verantwoordelijke

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97


Yves De Coster
Verkoopsverantwoordelijke

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Yves.De-Coster@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Yves.De-Coster@tanghe.net.bmw.be
Mark Fannes
Fleet Manager

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Mark.Fannes@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Mark.Fannes@tanghe.net.bmw.be
Didier Partido Moreno
Sales Advisor

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Didier.Partido-Moreno@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Didier.Partido-Moreno@tanghe.net.bmw.be
Olivier Boudewyns
Sales Advisor

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Olivier.Boudewyns@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Olivier.Boudewyns@tanghe.net.bmw.be
Benoît Toby
Sales Advisor

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Benoit.Toby@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Benoit.Toby@tanghe.net.bmw.be
Thomas Rombauts
Sales Advisor & Afleveraar

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Thomas.Rombauts@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Thomas.Rombauts@tanghe.net.bmw.be
Julio Garcia Moreno
Sales Advisor Used Cars

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Julio.Garcia-Moreno@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Julio.Garcia-Moreno@tanghe.net.bmw.be
Remco Woekier
Afleveraar, Product Genius & Greeter

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Remco.Woekier@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Remco.Woekier@tanghe.net.bmw.be


Olivier Boudewyns
Sales Advisor

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Olivier.Boudewyns@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Olivier.Boudewyns@tanghe.net.bmw.be
Didier Partido Moreno
Back-up Sales Advisor BMWi

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-Mail: Didier.Partido-Moreno@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-Mail: Didier.Partido-Moreno@tanghe.net.bmw.be


Julio Garcia Moreno
Sales Advisor Used Cars

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Julio.Garcia-Moreno@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Julio.Garcia-Moreno@tanghe.net.bmw.be


Els Bergen
Marketing Manager

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Els.Bergen@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Els.Bergen@tanghe.net.bmw.be
Joyce Coronado
Marketing Coördinator

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Joyce.Coronado@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Joyce.Coronado@tanghe.net.bmw.be


Walter Bieseman
Verantwoordelijke boekhouding en administratie

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Walter.Bieseman@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Walter.Bieseman@tanghe.net.bmw.be
Eden Walravens
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Eden.Walravens@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Eden.Walravens@tanghe.net.bmw.be
Joyce Coronado
Marketing & Administratie

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Joyce.Coronado@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Joyce.Coronado@tanghe.net.bmw.be


Filip Stevens
Service Advisor

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Filip.Stevens@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Filip.Stevens@tanghe.net.bmw.be
Johan Verduystert
Service advisor

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Johan.Verduystert@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Johan.Verduystert@tanghe.net.bmw.be
Kristina Theys
Service Advisor

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Kristina.Theys@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Kristina.Theys@tanghe.net.bmw.be


Robin Artois
Hoofdmagazijnier

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Robin.Artois@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Robin.Artois@tanghe.net.bmw.be
Maarten Olbrechts
Magazijnier


Eddy De Leeuw
Accident Advisor

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Eddy.De-leeuw@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Eddy.De-leeuw@tanghe.net.bmw.be
Luc Pira
Carrosseriehersteller

Bart Huijgens
Carrossier



Stijn Schaubroeck
Werkplaatsleider

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Stijn.Schaubroeck@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02 751 84 97 02 751 84 97
E-mail: Stijn.Schaubroeck@tanghe.net.bmw.be
Kurt Van Den Eynde
Werkplaatsgenius

Telefoon: 02/751.84.97 02/751.84.97
E-mail: Kurt.Van-Den-Eynde@tanghe.net.bmw.be

Telefoon: 02/751.84.97 02/751.84.97
E-mail: Kurt.Van-Den-Eynde@tanghe.net.bmw.be
Rudiger De Donder
Diagnose technieker

Ludo Vanderperren
Mechanieker

Kyle Egerickx
Mechanieker & Servicemobiletechnieker

David Delvaux
Diagnose, BMW i en Servicemobiletechnieker

Kenny Luyts
Mechanieker, M-technieker, Servicemobiletechnieker

Kevin Willems
Mechanieker & Servicemobile Technieker

Yannick Ceulemans
Mechanieker

Kristoff Van Der Auwera
Mechanieker

Gunther Hazaerts
Mechanieker

Raphaël Lenaerts
Wagenvoorbereider

Jenny Eembeeck
Onderhoud & Logistieke taken

Andy Van Weverberg
Logistiek Medewerker



David Delvaux
Diagnose, BMW i en Servicemobiletechnieker

Kenny Luyts
Mechanieker, M-technieker, Servicemobiletechnieker

Kyle Egerickx
Mechanieker & Servicemobiletechnieker

Kevin Willems
Mechanieker & Servicemobile Technieker


Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top